Η 1Η ΦΑΣΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ (02-04/02/2018)

Ξεκινάει την Παρασκευή 02-02 το πρωτάθλημα Παίδων με την 1η φάση και την συμμετοχή 59 ομάδων, χωρισμένων σε 14 ομίλους. Δεν προκρίνονται στην Β’ Φάση οι ομάδες που θα καταλάβουν την τελευταία θέση σε κάθε όμιλο.
Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
1η αγωνιστική Παρασκευή 02/02/2018
ΩΡΑ: 19:30 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ. ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΩΡΑ: 20:30 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ
2 η αγωνιστική Σάββατο 03/02/2018
ΩΡΑ: 10:30 ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.
ΩΡΑ: 11:30 ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

 Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΓΕΡΑΚΑ
3 η αγωνιστική Σάββατο 03/02/2018
ΩΡΑ: 18:30 ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ
ΩΡΑ: 19:30 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ. ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
η αγωνιστική Κυριακή 04/02/2018
ΩΡΑ: 10:30 ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΩΡΑ: 11:30 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.
η αγωνιστική Κυριακή 04/02/2018
ΩΡΑ: 17:00 ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΩΡΑ: 18:00 ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

2. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
η αγωνιστική Σάββατο 03/02/2018
ΩΡΑ: 20:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΩΡΑ: 21:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
η αγωνιστική Κυριακή 04/02/2018
ΩΡΑ: 09:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΩΡΑ: 10:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
η αγωνιστική Κυριακή 04/02/2018
ΩΡΑ: 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΩΡΑ: 17:00 ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

3. Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
1 η αγωνιστική Παρασκευή 02/02/2018
ΩΡΑ: 20:30 ΡΟΗ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ
ΩΡΑ: 21:30 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ. ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ
η  αγωνιστική Σάββατο 03/02/2018
ΩΡΑ: 10:00 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΡΟΗ
ΩΡΑ: 11:00 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.
η αγωνιστική Σάββατο 03/02/2018
ΩΡΑ: 19:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ
ΩΡΑ: 20:00 ΡΟΗ ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
η αγωνιστική Κυριακή 04/02/2018
ΩΡΑ: 10:30 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ
ΩΡΑ: 11:30 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ. ΡΟΗ
η αγωνιστική Κυριακή 04/02/2018
ΩΡΑ: 17:00 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΩΡΑ: 18:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.

4. Δ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
η αγωνιστική Σάββατο 03/02/2018
ΩΡΑ: 18:30 ΠΕΚΕΒ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΩΡΑ: 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
η αγωνιστική Κυριακή 04/02/2018
ΩΡΑ: 10:00 ΠΕΚΕΒ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΩΡΑ: 11:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
η αγωνιστική Κυριακή 04/02/2018
ΩΡΑ: 17:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΠΕΚΕΒ
ΩΡΑ: 18:00 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

5. Ε’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 
η αγωνιστική Σάββατο 03/02/2018
ΩΡΑ: 17:00 ΝΟ ΣΥΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΩΡΑ: 18:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΛΗΣ
η αγωνιστική Κυριακή 04/02/2018
ΩΡΑ: 08:30 ΝΟ ΣΥΡΟΥ ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΩΡΑ: 09:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
η αγωνιστική Κυριακή 04/02/2018
ΩΡΑ: 15:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΝΟ ΣΥΡΟΥ
ΩΡΑ: 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

6. ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
η αγωνιστική Σάββατο 03/02/2018
ΩΡΑ: 18:00 ΝΟ ΧΙΟΥ ΑΝΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΩΡΑ: 19:00 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΝΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ
η αγωνιστική Κυριακή 04/02/2018
ΩΡΑ: 10:00 ΝΟ ΧΙΟΥ ΑΝΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΩΡΑ: 11:00 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΝΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

7. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ
1η αγωνιστική Σάββατο 03/02/2018
ΩΡΑ: 09:30 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΟΦΘ
ΩΡΑ: 10:30 ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
2η αγωνιστική Σάββατο 03/02/2018
ΩΡΑ: 16:00 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΩΡΑ: 17:00 ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ ΟΦΘ
3η αγωνιστική Κυριακή 04/02/2018
ΩΡΑ: 09:30 ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΩΡΑ: 10:30 ΟΦΘ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

8. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ
1η αγωνιστική Σάββατο 03/02/2018
ΩΡΑ: 11:30 ΠΑΟΚ ΑΣ ΑΡΗΣ
ΩΡΑ: 12:30 ΕΑΤΕΚ ΧΑΝΘ
2η αγωνιστική Σάββατο 03/02/2018
ΩΡΑ: 18:00 ΠΑΟΚ ΧΑΝΘ
ΩΡΑ: 19:00 ΕΑΤΕΚ ΑΡΗΣ ΑΣ
3η αγωνιστική Κυριακή 04/02/2018
ΩΡΑ: 11:30 ΕΑΤΕΚ ΠΑΟΚ

ΩΡΑ: 12:30 ΑΣ ΑΡΗΣ ΧΑΝΘ

9. ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
η αγωνιστική Σάββατο 03/02/2018
ΩΡΑ: 12:00 ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ
ΩΡΑ: 13:00 ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΝΗΡΕΑΣ ΟΡΕΣΤ/ΔΑΣ
η αγωνιστική Σάββατο 03/02/2018
ΩΡΑ: 19:00 ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΝΗΡΕΑΣ ΟΡΕΣΤ/ΔΑΣ
ΩΡΑ: 20:00 ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ
η αγωνιστική Κυριακή 04/02/2018
ΩΡΑ: 10:00 ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΩΡΑ: 11:00 ΑΛΕΞ/ΛΗΣ ΝΗΡΕΑΣ ΟΡΕΣΤ/ΔΑΣ

10. ΟΜΙΛΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
η αγωνιστική Σάββατο 03/02/2018
ΩΡΑ: 18:00 ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΥΡΡΟΣ
ΩΡΑ: 19:00 ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.
η αγωνιστική Κυριακή 04/02/2018
ΩΡΑ: 09:00 ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.
ΩΡΑ: 10:00 ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΥΡΡΟΣ
η αγωνιστική Κυριακή 04/02/2018
ΩΡΑ: 16:00 ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΩΡΑ: 17:00 ΠΥΡΡΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.

11. Α ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
η αγωνιστική Σάββατο 03/02/2018
ΩΡΑ: 17:00 ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ
ΩΡΑ: 18:00 ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
η αγωνιστική Κυριακή 04/02/2018
ΩΡΑ: 09:30 ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΩΡΑ: 10:30 ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ
η αγωνιστική Κυριακή 04/02/2018
ΩΡΑ: 16:30 ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΩΡΑ: 17:30 ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

12. Β ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΒΟΛΟΥ
η αγωνιστική Σάββατο 27/01/2018
ΩΡΑ: 18:00 ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ
ΩΡΑ: 19:00 ΟΕΑΝ/ΝΑΒ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
η αγωνιστική Κυριακή 28/01/2018
ΩΡΑ: 10:00 ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΩΡΑ: 11:00 ΟΕΑ/ΝΑΒ ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ
η αγωνιστική Κυριακή 28/01/2018
ΩΡΑ: 16:30 ΟΕΑ/ΝΑΒ ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΩΡΑ: 17:30 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

13. ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
η αγωνιστική Παρασκευή 02/02/2018
ΩΡΑ: 20:00 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ ΟΦΗ
ΩΡΑ: 21:10 ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ
η αγωνιστική Σάββατο 03/02/2018
ΩΡΑ: 12:00 ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΩΡΑ: 13:00 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
η αγωνιστική Σάββατο 03/02/2018
ΩΡΑ: 18:00 ΟΦΗ ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ
ΩΡΑ: 19:00 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
η αγωνιστική Κυριακή 04/02/2018
ΩΡΑ: 10:00 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΦΗ
ΩΡΑ: 11:00 ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
η αγωνιστική Κυριακή 04/02/2018
ΩΡΑ: 16:00 ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΩΡΑ: 17:00 ΟΦΗ ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

14. ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΠΑΝΟΣ
η αγωνιστική Παρασκευή 02/02/2018
ΩΡΑ: 20:00 ΝΟ ΙΤΕΑΣ ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΩΡΑ: 21:00 ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
η αγωνιστική Σάββατο 03/02/2018
ΩΡΑ: 10:30 ΝΟ ΙΤΕΑΣ ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΩΡΑ: 11:30 ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
η αγωνιστική Σάββατο 03/02/2018
ΩΡΑ: 17:30 ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ ΝΟ ΙΤΕΑΣ
ΩΡΑ: 18:30 ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
Share on Google Plus